2012-03-22. Patalpino: Gediminas Bogušis

Vilniaus „Reo“ grasina trauktis iš A lygos

Vilniau...

Prognozuotojas: Saulius Žentelis - Plačiau

šimties tvarka į Lietuvos futbolo čempionatą – A lygą – šį sezoną priimtas Vilniaus „Reo“ klubas vos po dviejų turų grasina trauktis. Debiutantų vadovai viešai piktinasi teisėjų darbu.
Pernai I lygos čempionate tapusi „Reo“ ekipa šį sezoną A lygoje pradėjo dviem apmaudžiais pralaimėjimais. Abu kartus Vilniaus klubas nukentėjo po diskutuotinų teisėjų sprendimų paskutinėmis rungtynių minutėmis skirti 11 metrų baudinius į jų vartus. Taip „Reo“ minimaliais rezultatais 2:3 ir 0:1 pralaimėjo atitinkamai Alytaus „Dainavai“ ir Panevėžio „Ekranui“.
Pasipiktinę tokiais sprendimais „Reo“ vadovai praranda entuziazmą žaisti stipriausioje šalies futbolo lygoje, į kurią buvo priimti padarius išimtį – be A lygos licencijos – ir grasina trauktis.
Galutinį sprendimą „Reo“ žada priimti penktadienį, kai klubo vadovai susitiks su naujuoju Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentu Juliumi Kvedaru bei teisėjų asociacijos prezidentu Jonu Braga ir kalbėsis apie susidariusią situaciją.
„Tiesa sakant, mums jau nebeįdomu, ką jie kalbės apie gerą teisėjavimą. Mums įdomu, ką mūsų klubui daryti toliau. Sakau atvirai: mes labai rimtai svarstome galimybę trauktis iš lygos“, – futbolas.lt tvirtino vienas „Reo“ steigėjų Saulius Žentelis.


Šaltinis: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/futbolas/isimties-tvarka-i-a-lyga-priimtas-vilniaus-reo-grasina-trauktis-24-205684#axzz1pmFlxYiT

Lankytojų prognozė:

Pritaria: 67% (2)
Prieštarauja: 33% (1)
Pasidalinkite:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
Apie mus | Susisiekime! | Reklama
Sprendimas: UAB Interprekyba © 2024 Prognozavo.lt.