2012-03-20. Patalpino: Gediminas Bogušis

„Intel“ iki metų pabaigos pradės teikti interneto televizijos paslaugą

„Intel“...

Prognozuotojas: „Intel“

Korporacija „Intel“ ketina pradėti veiklą sau naujoje rinkoje ir pristatyti naują internetinės televizijos (IPTV) paslaugą, kuri galėtų sudaryti konkurenciją dabar rinkoje esantiems kabelinės ir palydovinės televizijos rinkos žaidėjams.
Kaip praneša „The Wall Street Journal“, procesorių gigantas jau kelis mėnesius veda derybas su turinio kompanijomis ir planuoja sukurti „virtualų kabelinės TV operatorių“, per kurį ir bus teikiamos IPTV paslaugos.
Nurodytas mokamas IPTV naudos tą patį „Intel“ prekės ženklą. Akivaizdu, kad tai turėtų greičiau išpopuliarinti šią paslaugą tarp vartotojų, tuo tarpu turinį teiks kitos kompanijos, su kuriomis ir vedamos derybos.
Potencialūs „Intel IPTV“ klientai turėtų patys pasirūpinti interneto prieiga, o „Intel“ tieks savo TV priedėlius ir atitinkamą programinę įrangą.
Iš pradžių IPTV paslaugą „Intel“ planuoja pradėti teikti JAV rinkoje jau šių metų pabaigoje, o apie kitus pasaulio regionus nepranešama.

Šaltinis: http://www.15min.lt/naujiena/pinigai/itkodas/intel-iki-metu-pabaigos-ketina-pradeti-teikti-interneto-televizijos-paslauga-51-203963#axzz1pbRmRJDt

Ar prognozė pasitvirtins?

Pritaria: 24% (154)
Prieštarauja: 76% (480)
Nori sužinoti ar ši prognozė pasitvirtins?
Loading...
Pasidalinkite:

Komentarai (0)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
Apie mus | Susisiekime! | Reklama
Sprendimas: UAB Interprekyba © 2024 Prognozavo.lt.