2009-08-16. Patalpino: Ziema

Dauguma pasaulio žmonių bus tamsaus gymio

Dauguma...
29 metai

Prognozuotojas: Italijos laikraštis "La Repubblica"

Futurologai jau ilgai spėlioja, kaip toliau evoliucionuos žmonija. Pagal vieną iš versijų, tolimoje ateityje abiejų lyčių žmonės neturės plaukų, o vyrai - ir barzdų. Galbūt mūsų palikuonys atrodys ne itin estetiškai, tačiau naudos mažiau vandens, nes jo nereikės nei skutimuisi, nei plaukų priežiūrai.

Mokslininkai taip pat teigia, kad ateities žmogus turės ilgus plonus pirštus, kuriais bus patogiau spaudinėti kompiuterio klaviatūros ir kitų prietaisų klavišus.

Be to, ateityje žmonės bus aukštesni. Jau dabar 20 proc. Italijos gyventojų ūgis viršija 180 cm., nors po Antrojo pasaulinio karo tokių aukštaūgių šalyje buvo vos 6 proc.

Mokslininkai prognozuoja didelius žmogaus nervų sistemos pokyčius. Tam įtakos turės sparti technologijų pažanga.

„Mūsų vaikai jau dabar demonstruoja gabumus, kurių neturėjo ankstesnės kartos, - sakė Italijos pediatrų asociacijos atstovas Giuseppe Saggese. - Technikos pažanga toliau lavins žmogų, bet atneš ir daug ligų, pradedant nutukimu ir baigiant depresija.“

Pasak specialistų, smegenys nepajėgs apdoroti gausybės informacijos, kuri užgrius žmogų tobulėjant technologijoms.

Rūšis Homo Sapiens jau pradėjo keistis. Prancūzijos mokslininkai nustatė, kad šiuolaikinio žmogaus uoslė yra žymiai prastesnė, negu jo protėvių. 72 proc. uoslės genų mutavo, nes pasidarė nereikalingi.

Žmogaus dantys taip pat nėra tokie stiprūs, kokie buvo anksčiau. Ne tik dėl to, kad maistas tapo švelnesnis, bet ir dėl jame esančių konservantų bei cukraus gausybės. Kai kurie mokslininkai prognozuoja, kad ateityje dantys smulkės, kol visai išnyks. Kiti mano, kad žmogus neteks tik proto dantų.

JAV mokslininkų teigimu, po 2 tūkst. metų dėl užterštos aplinkos žmogaus akys sumažės, atsiras antras vokas. Plaučiai padidės, juose išsiplės kraujagyslių sistema, kuri bandys išgauti iš oro deguonies likučius. Oda taps storesnė, kad apsaugotų žmogų nuo atmosferoje esančių cheminių junginių ir aktyvios saulės.

Pasak kai kurių futurologų, jau šio amžiaus viduryje dauguma pasaulio žmonių bus tamsaus gymio ir turės siauras akis. Šitaip evoliucija nubaus europietiškąją rasę už nenorą daugintis.

Šaltinis: http://bit.ly/hfalBR

Ar prognozė pasitvirtins?

Pritaria: 27% (1671)
Prieštarauja: 73% (4622)
Loading...
Nori sužinoti ar ši prognozė pasitvirtins?
Loading...
Pasidalinkite:

Komentarai (22)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* Greg  2011-01-29
Gerai, kad manes tada jau nebebus. Nenoreciau taip slyksciai atrodyti.
* Damn  2011-01-15
Tikrai daug tiesos šiame straipsnyje.
* rolandas  2011-01-13
daug tiesos,manau isvaizda tikrai pasikeis,be to isnyks didzioji dauguma kalbu:)
* ingav  2010-12-31
o mano protiniai dantys , pasak dantistes, nedigs, tai ka, as mutante:DDDDDDDD bet jei rimtai, tai manau, jog daug tiesos siame straipsnyje:)
* omen  2010-12-27
Jeigu žmonija egzistuos, tai matyt sugebės išlaikyti dabartinę išvaizdą.
* Drasutis  2010-12-25
GRYNA TIESA.Zmogus sios zemes viespats, o dauguma elgiasi kaig zveriukai ar gyvuliukai, gal atsibuskim nors per kaledas?
* Inajan  2010-12-24
2012 atnes tokias permainas, kad tik dalis zmonijos isgyvens, nes gimtoji planeta nebegali pakelti tokio barbarisko zmoniu elgesio - viskas naikinama, tersiama. Dramatiski klimato pokyciai signalizuoja apie tai. Zmones pamirso, kad sioje planetoje ne vien mes gyvename, kad negalime toliau taip viska grobti, kad kiekvienas veiksmas gimdo atoveiksmi. Taigi, ne tiek svarbu su plaukais ar nuplike busim po tukstanciu metu, svarbiau, kad musu vaikai, anukai pasidziaugtu Zemes groziu, tyru vandeniu, zydru dangumi.
* Drasutis  2010-12-20
Ice age rekomenduociau pries perdzent uziepti zieptuveli .Atitinkamas efektas gal padetu pakeisti jusu asmenybe.
* Drasutis  2010-12-20
Kad beplaukiai nemanau nes moterim plaukai duoti kaip energijos kaupiklis.jos deka moterys issaugo seima, aktivuoja vyrus(jai tai zino,sukaupia ir moka naudotis). Kadangi busimas zmogus maitinsis kosmine energija ir issaugos zmogaus pavidala tai plaukai turetu ekzistuoti .
* Drasutis  2010-12-19
Betkuri normali mama jums patvirtins kad savo vaikeli jinai jaucia.Kai vaikas alkanas ar serga kai mama susinervavus tai ir vaikelis neramus yra motinos ir kudikio rysys, Ar mes nejauciame kitu zmoniu, ar neatspejam kartais ju minciu?Ar zmones kurie tai giliau ivalde nevadinami ekstrosensai, telepatai?PABAISIUKU nebeliks jie patys save isnaikins alkocholiu,narkotikais,tabaku ar tiesiog issizudys.
* jol  2010-12-17
nu jo, pasidarys pabaisiuksciais;]
* bumbis  2010-12-16
nu bl ice age ir prajuokinai:D
* Ice age  2010-12-16
Dar pamiršo paminėti kad perdima pakeis žaibavimas iš užpakalio.
* Rokoko  2010-12-14
Po 2000 metų nemanau, kad žmogus pajėgs išgyventi natūralioje aplinkoje. Jis bus priklausomas nuo gyvybę palaikančių sistemų.
* raimvil  2010-12-14
pokyciai bus dideli tegul ir buna :)
* Ramus  2010-12-13
lietuviu kalbos gramatika , perdaug yra ispausta iremus , kurie varzo zmones bendrauti ,nes bijo buti iskritikuoti bel klaidu.Manau kalba turi buti lengvai prieinama ir nereiktu sukti galvos apie tariamasias nuosakas, padalyvius ir panasiai. o del nuplikimo ,nemanau, jeigu klimatas sals , vadinasi busime plaukuoti L:-D
* pranashas  2010-12-13
kas iš tiesų bus - tai žmonės pamirš raštą, nes jau dabar paskaičius kai kuriuos komentus, klaidų suskaičiuoji krūvą. Taip, kad būsim beraščiai, beveisliai, beplaukiai, ir klausimas ar iš viso būsim?
* Drasutis  2010-12-12
Artimeusiu metu labai padauges kataklizmu ir ypatingai odos ligu.Po 1500 metu lyciu nebeliks,kvepuoti nebereikes bus teleportacija ,bendrausime telepatja,maitinsimes energija.
* maura  2010-12-08
beje, manes irgi juodi netraukia...
* maura  2010-12-08
ne taip supratot, isliks ne negrai, o azijatai, kinieciai siaurom akim, baltieji, aisku, isdves nuo melanomu ir visokio brudo, kurio gausu europoj...
* Irmantas  2010-12-07
Žmonija susinaikins per šį šimtmetį, nebent įvyks kažkokie itin radikalūs pokyčiai visame pasaulyje, kas praktiškai neįmanoma. Kam prognozuot toliau?
* Ingrida  2010-12-06
Žmogus tikrai pasikeis, jei norės ižlikti. Kaip tada prieš milijardus metų išlipome iš vandens va kaip prisitaikėme, kad išliktume.
Apie mus | Susisiekime! | Reklama
Sprendimas: UAB Interprekyba © 2020 Prognozavo.lt.