2010-11-24. Patalpino: Vika

Lietuvoje gali šalti iki -23 °C

Lietuvo...

Prognozuotojas: Tatjana Kempi

Po savaitės prasidėsianti kalendorinė žiema pateisins savo vardą – jau pirmąją žiemos naktį termometro gyvsidabrio stulpeliai gali nukristi iki 23 laipsnių žemiau nulio, laukiama pūgos. Pasak sinoptikės Tatjanos Kempi, žiemiški orai numatomi dėl iš Arkties ateinančio šalčio.

„Atvėsimas bus jau ketvirtadienį ir penktadienį, iš pradžių temperatūra kris pamažu, gruodžio pradžioje – staigiai“, - DELFI teigė T. Kempi.
Pasak sinoptikės, gruodžio 1-ąją laukiama iki 18 laipsnių šalčio, tačiau yra tikimybė, kad naktį vietomis termometro gyvsidabrio stulpelis nukris žemiau 23 laipsnių. Atšalimą lems iš Arkties ateinantis šaltis ir ties Skandinavija stiprėjantis anticiklonas. Šaltas oras skverbsis į visą Europą.

Kai kur jau ketvirtadienį laukiama šlapdribos. Didžiausia sniego tikimybė – pietinėje šalies pusėje. Mažiau kritulių bus tik šios savaitės pabaigoje. Mėnesio pabaigoje sinoptikai prognozuoja pūgą.

„Kada taip staigiai temperatūra krinta, labai blogai. Tai retas dalykas. Prieš tai buvo labai šilta, artimiausiomis dienomis ir mėnesio pabaigoje temperatūra kris smarkiai. Dažniausiai pas mus atšaldavo pamažu“, - kalbėjo T. Kempi.

Šaltinis: http://bit.ly/h010Jv

Lankytojų prognozė:

Pritaria: 70% (23)
Prieštarauja: 30% (10)
Pasidalinkite:

Komentarai (3)

  • Jūsų vardas*
  • Jūsų komentaras*
* kristis  2010-12-01
oho sulija pataikiai kaip i desimtuka tas tavo silta -18 :D
* Tomka80  2010-11-29
jau -11 vilniuje
* Sulija  2010-11-25
Nu kad ne :) bus silta nepanikuokit
Apie mus | Susisiekime! | Reklama
Sprendimas: UAB Interprekyba © 2020 Prognozavo.lt.